Relacja ze Społecznościowej Metamorfozy Tarasu

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas w sobotę (23 marca) podczas Społecznościowej Metamorfozy Tarasu! To był niezwykły czas pełen integracji i pracy nad wspólnym celem – zazielenieniem tarasu przed Biblioteką.

Podczas wydarzenia uczestnicy mogli wziąć udział w sadzeniu roślin oraz w wiosennych warsztatach siania prowadzonych przez edukatorki z Fundacji Alter Eko. Warsztaty tworzenia uprawy parapetowej/balkonowej pozwoliły uczestnikom na pogłębienie wiedzy na temat doboru podłoża do siania, pikowania i uprawy roślin.

Dodatkowo, podczas wydarzenia odbył się kiermasz książek i sąsiedzka wymiana roślin. Odwiedzający mogli zakupić książki w korzystnej cenie oraz wymienić się nasionami i/lub kwiatami. Była to świetna okazja do poszerzenia swojej kolekcji czy też rozpoczęcia nowego hobby.

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny i zaangażowanie! Dzięki wspólnym wysiłkom niedługo będziemy mogli cieszyć się pięknem zieleni przed naszą Biblioteką.

Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie będziemy informować o kolejnych inicjatywach i wydarzeniach.

Skip to content