1 września 2017

Projekty

Biblioteka dla wszystkich

“Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”, to innowacyjny projekt edukacyjno-społeczny, integrujący i inkluzywny, umożliwiający dzieciom, młodzieży i dorosłym zarówno z Ukrainy, jak i z Polski wspólną naukę, zabawę i nawiązywanie relacji.

Podbijam Bibliotekę!

Zapraszamy do udziału w projekcie Podbijam Bibliotekę, który odbywa się w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 91, przy ul. Chłodnej 11. Proponujemy Państwu zabawę polegającą na zbieraniu pieczątek przy każdym wypożyczeniu książek. Komplet stempli upoważnia do otrzymania małej niespodzianki.

Akcja „Mała książka – wielki człowiek”

Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat i ich rodziców do wzięcia udziału w akcji „Mała książka – wielki człowiek”. W programie biorą udział wszystkie dziecięce filie naszej Biblioteki. 

Klub Przyjaciół Biblioteki

Trójka leżącuch dzieci na żółtym tle

Zapraszamy do Klubu Przyjaciół Biblioteki!Stały kontakt z książką i biblioteką zapewnia dzieciom wszechstronny rozwój. Dzięki literaturze dziecko rozwija wyobraźnię, intelekt oraz uczy się korzystania z różnych źródeł informacji. Literatura jest nie tylko źródłem rozrywki i zabawy, ale też nośnikiem ważnych wartości moralnych.

Skip to content