1 września 2017

Projekty

Warsztaty filmowe dla młodzieży

Zapraszamy młodzież w wieku 14-18 lat na bezpłatne warsztaty filmowe pod hasłem „Filmowa Wola”. Pod okiem specjalisty od filmów i edukatora młodzież będzie poznawać tajniki sztuki filmowej.

Akcja “Mała książka – wielki człowiek”

mała książka wielki człowiek

Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat i ich rodziców do wzięcia udziału w akcji “Mała książka – wielki człowiek”. W programie biorą udział wszystkie dziecięce filie naszej Biblioteki. 

Punkt Cyfrowego Wsparcia Seniora

W związku z zaistniałą sytuacją, zapraszamy seniorów zainteresowanych poradami z obsługi komputera i urządzeń mobilnych do korzystania z bezpłatnych porad telefonicznych i online (Skype, Messenger).

Klub Przyjaciół Biblioteki

Zapraszamy do Klubu Przyjaciół Biblioteki! Stały kontakt z książką i biblioteką zapewnia dzieciom wszechstronny rozwój. Dzięki literaturze dziecko rozwija wyobraźnię, intelekt oraz uczy się korzystania z różnych źródeł informacji. Literatura jest nie tylko źródłem rozrywki i zabawy, ale też nośnikiem ważnych wartości moralnych.

Przestworza literackie

Biblioteka dysponuje niewyczerpanym potencjałem do podejmowania różnorodnych działań. Jest miejscem kulturotwórczym, wzbogacającym społeczność o nowe treści, w którym podejmowane są nieustannie nowe wyzwania na rzecz rozwoju i aktywizacji twórczej społeczeństwa. Ideę tę spełniają „Przestworza literackie”, które oddajemy do dyspozycji wszystkim ludziom pióra.

Skip to content