28 sierpnia 2017

Konkursy

Quiz wiedzy podczas Nocy Bibliotek

Podczas Nocy Bibliotek na Woli zapraszamy do udziału w quizie, w którym można sprawdzić swoją wiedzę i wygrać atrakcyjne nagrody.

Pocztówka z wakacji – wyniki konkursu

Znamy już laureatów konkursu plastycznego „Pocztówka z wakacji”. Kreatywność i pomysłowość naszych małych Czytelników jest niesamowita! Bardzo dziękujemy za udział w zabawie.

Chcesz sprawdzić się w roli detektywa? Weź udział w konkursie Biblioteki Komiksowo!

Biuro Detektywistyczne Biblioteki Komiksowo nawiązało wyjątkową współpracę z Biurem Detektywistycznym Lassego i Mai! Mali detektywi z Valleby przygotowali dla naszych Czytelników SPECJALNE ZADANIE.

Wyniki konkursu Cyberlandia

Znamy już nazwiska laureatów konkursu plastycznego “Cyberlandia” zorganizowanego z okazji Roku Lema. Jak zwykle okazało się, że kreatywność naszych małych Czytelników jest ogromna! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Moja ulubiona postać z bajki – wyniki konkursu

Bardzo dziękujemy wszystkim niezwykle utalentowanym uczestnikom i uczestniczkom naszego konkursu plastycznego. Dzięki Wam spotkaliśmy bohaterów znanych z książek, ekranów i opowieści.

Wyniki konkursu “Piszemy limeryki”

Komisja wybierająca zwycięzców konkursu na najciekawsze limeryki miała niełatwe zadanie. Na naszą konkursową skrzynkę mailową otrzymaliśmy mnóstwo znakomitych krótkich wierszyków o książkach i czytaniu.

Skip to content