28 sierpnia 2017

Konkursy

Konkurs literacki

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie literackim. Do wyboru są dwie formy – drabble lub recenzja ulubionej książki. Teksty powinny nawiązywać do literatury fantastycznej.

Konkurs plastyczny – Wierszem malowane

Obrazek przedstawia obrys loga Bibliotek Publicznych, w środku którego jest zdjęcie przedstawiające narzędzia malarskie i patetę barw.

Konkurs plastyczny dla dzieci w wieku 4 – 7 lat, którego celem jest promocja biblioteki, czytelnictwa, pobudzenie wyobraźni, kreatywności i aktywności twórczej, a także przypomnienie sylwetki oraz twórczości Marii Konopnickiej – uhonorowanej przez Sejm Rzeczpospolitej Polskiej patronką roku 2022, w 180 rocznicę urodzin.

Grywalizacja: Criminal Tango

obrazek dekoracyjny

Zapraszamy do wzięcia udziału w 5. edycji grywalizacji pt. „Criminal Tango”. Zabawa polega na zbieraniu punktów za udział w różnych wydarzeniach i działaniach, które będziemy organizować w Wypożyczalni Fantasmagoria.

2. edycja konkursu TwórcyTwórców

Wiele lat temu powstał legendarny Klub Tfurcuw, który skupiał autorów piszących różne odmiany fantastyki. Młodzi pisarze przynosili na warsztaty własne opowiadania, po czym wysłuchiwali opinii kolegów oraz czytelników.

Skip to content