Poznajcie Zespół Biblioteki na Woli

Nasz Zespół liczy 80 utalentowanych specjalistów, którzy aktywnie działają na rzecz lokalnej społeczności. Na załączonym zdjęciu możecie zobaczyć większość z nas. Działamy w ramach Instytucji uczącej się, czerpiącej z doświadczeń i sugestii naszych użytkowników, nieustannie rozwijając nasze kompetencje.

Jesteśmy pasjonatami, zaangażowanymi w różnorodne projekty, organizujemy wydarzenia kulturalne, prowadzimy warsztaty i wspieramy rozwój czytelnictwa. Wspólnie dbamy i tworzymy komfortowe środowisko pracy, przyjazne i sprzyjające rozwojowi oraz efektywnemu działaniu.

W dniu 28 listopada mieliśmy przyjemność gościć się całym Zespołem w Bibliotece w Piasecznie, której dziękujemy za otwarte i życzliwe przyjęcie. Ta wizyta była doskonałą okazją do dzielenia się wiedzą, nawiązywania nowych kontaktów i czerpania inspiracji z działań innych. To również świetna chwila do zintegrowania się jako Zespół i zacieśnienia więzi między nami.

Podczas wizyty studyjnej mieliśmy okazję nie tylko podzielić się naszymi sukcesami, lecz także zainspirować się działaniami Biblioteki Piaseczno. To dla nas kolejny krok w budowaniu silnych relacji między bibliotecznymi społecznościami i wymianie doświadczeń, które z pewnością zaowocują nowymi, innowacyjnymi projektami w przyszłości.

Bądźcie z nami!

Skip to content