Cyfrowa Redutowa – projekt modernizacji filii bibliotecznej

Z ogromną radością informujemy, że rozpoczynamy projekt modernizacji filii bibliotecznej przy ul. Redutowej 48. Chcemy zmienić ją w nowoczesną i dostosowaną do współczesnych technologii placówkę, aby odpowiedzieć na potrzeby lokalnej społeczności oraz zapewnić powszechny dostęp do innowacyjnych technik i narzędzi. Projekt jest owocem współpracy wielu interesariuszy, w tym renomowanego architekta, mieszkańców oraz zaangażowanych bibliotekarzy.

Rozpoczęliśmy od zorganizowania spotkania, na którym mieszkańcy dzielnicy oraz bibliotekarze mieli okazję podzielić się swoimi pomysłami i sugestiami dotyczącymi przyszłości placówki oraz jej wyglądu. To niezwykle ważny krok, który pozwolił uwzględnić oczekiwania i potrzeby naszej społeczności.

Teraz, z dużą przyjemnością, pragniemy podzielić się pierwszymi wizualizacjami projektu. Wizualizacje te prezentują wizję przyszłej, nowoczesnej przestrzeni bibliotecznej przy ul. Redutowej. Zachęcamy do zapoznania się z koncepcjami, które z pewnością odmienią oblicze filii wolskiej Biblioteki. O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco.

Skip to content