Biblioteka na Woli uhonorowana Nagrodą Miasta Stołecznego Warszawy

31 lipca, w trakcie Uroczystej Sesji Rady m.st. Warszawy, dyrektor Anna Grędzińska oraz wicedyrektor Agnieszka Gołębiewska odebrały niezwykłe wyróżnienie przyznane naszej Bibliotece. Nagroda Miasta Stołecznego Warszawy wręczana jest osobom lub zespołom, które wniosły znaczący wkład w rozwój i promocję stolicy.

Nasza Biblioteka stała się pierwszą instytucją kultury, która zdobyła tę zaszczytną nagrodę. To dowód na to, że pasja i zaangażowanie w promowanie czytelnictwa zostały zauważone i docenione.

Decyzję o przyznaniu nagrody podjęła, 6 lipca, Rada Warszawy na wniosek Pana Mariusza Budziszewskiego – Radnego m.st. Warszawy, który dostrzegł znaczenie Biblioteki na Woli dla całej społeczności.

Nasza Biblioteka od wielu lat jest miejscem spotkań, wzmacniania więzi społecznych i promowania kultury. Organizujemy różnorodne wydarzenia, warsztaty, spotkania, a także stale troszczymy się o rozbudowę zbiorów, aby sprostać potrzebom czytelników z różnych grup wiekowych.

Przyznana nagroda jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i dodatkową motywacją do dalszego działania. Jesteśmy wdzięczni władzom miasta, czytelnikom, pracownikom oraz wszystkim, którzy wspierają nas we wszelkich inicjatywach.

Dziękujemy!

Skip to content