Kody Legimi i Ibuk Libra

Oferujemy bezpłatne kody do serwisów Legimi i Ibuk Libra, które można otrzymać w naszych filiach – osobiście lub drogą mailową.

Kody do platformy Ibuk Libra dostępne są we wszystkich wolskich placówkach bibliotecznych, natomiast kody do Legimi w wybranych. Na prośby Czytelników zwiększyliśmy znacznie ich liczbę. 

 

 

 

 

Oto miejsca, w których można uzyskać dostęp do serwisu Legimi:

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 10 – ul. Wolska 75 (pula kodów na wrzesień została wyczerpana, zapraszamy w październiku)
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 11 – ul. E. Ciołka 20
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 14 – ul. Młynarska 35a
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 32 – al. Solidarności 90 (pula kodów na wrzesień została wyczerpana, zapraszamy w październiku)
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 80 – ul. Redutowa 48 (pula kodów na wrzesień została wyczerpana, zapraszamy w październiku)
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 91 – ul. Chłodna 11
Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 83 – ul. J. K. Ordona 12F (pula kodów na wrzesień została wyczerpana, zapraszamy w październiku)
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 73 – ul. Żytnia 64

Osoby, które chciałyby otrzymać kody drogą mailową prosimy o kontakt z tymi placówkami. Należy wysłać e-maila z adresu zarejestrowanego przy koncie czytelniczym, podać numer karty bibliotecznej oraz imię i nazwisko Czytelnika. Kody zostaną wysłane w ciągu 2 dni roboczych.

Aktywacja konta następuje po rejestracji i wpisaniu otrzymanego kodu na stronie Legimi https://www.legimi.pl/mazowieckie/

Skip to content