Kody Legimi, Empik Go i Ibuk Libra

Nieprzerwanie zapraszamy do skorzystania z oferty bezpłatnych kodów do serwisów Legimi, Empik Go i Ibuk Libra, które można otrzymać drogą mailową.

Kodami do platformy Ibuk Libra dysponują wszystkie wolskie placówki biblioteczne, natomiast kod do Legimi oraz Empik Go można otrzymać kontaktując się z wybranymi filiami.

Aby otrzymać kod do serwisu Legimi lub Empik Go, należy wysłać e-mail do jednej z poniższych placówek z adresu zarejestrowanego przy koncie czytelniczym, podać numer karty bibliotecznej oraz imię i nazwisko Czytelnika lub wybrać się tam osobiście.

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 10 – ul. Wolska 75 – w10@bpwola.waw.pl (brak kodów Legimi i Empik Go na styczeń)
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 11 – ul. E. Ciołka 20 – w11@bpwola.waw.pl (brak kodów Legimi i Empik Go na styczeń)
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 14 – ul. Młynarska 35a – w14@bpwola.waw.pl (brak kodów Legimi i Empik Go na styczeń)
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 32 – al. Solidarności 90 – w32@bpwola.waw.pl (brak kodów Legimi i Empik Go na styczeń)
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 80 – ul. Redutowa 48 – w80@bpwola.waw.pl (brak kodów Legimi i Empik Go na styczeń)
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 91 – ul. Chłodna 11 – w91@bpwola.waw.pl (brak kodów Legimi na styczeń)
Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 83 – ul. J. K. Ordona 12F – odolanka@bpwola.waw.pl (brak kodów Legimi i Empik Go na styczeń)
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 73 – ul. Żytnia 64 – w73@bpwola.waw.pl (brak kodów Legimi i Empik Go na styczeń)
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 51 – ul. M. Bielskiego 3 – w51@bpwola.waw.pl (brak kodów Legimi i Empik Go na styczeń)
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 106 – ul. Twarda 64 – w106@bpwola.waw.pl (brak kodów Legimi i Empik Go na styczeń)
Wypożyczalnia Zbiorów Obcojęzycznych nr 115 – ul. Nowolipie 20 – poliglotka@bpwola.waw.pl (brak kodów Legimi na styczeń)

LEGIMI

Aktywacja konta LEGIMI następuje po rejestracji i wpisaniu otrzymanego kodu na stronie https://www.legimi.pl/mazowieckie/

Kody obejmują dostęp do e-booków, audiobooków i synchrobooków.

EMPIK GO

Aktywacja konta Empik Go następuje po rejestracji i wpisaniu otrzymanego kodu na stronie
https://www.empik.com/biblioteki/kod

Kody obejmują dostęp do e-booków, audiobooków, podcastów i innych.

Skip to content