Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały

Warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców, których celem jest wzbogacenie umiejętności wychowawczych rodziców dzieci w wieku 2-14 lat. Prowadzenie Milena Bigoszewska.

Temat spotkania: jak zachęcić dziecko do współpracy i samodzielności? Co powoduje, że pomimo próśb i gróźb, dziecko nas nie słucha i nie wykonuje powierzonych mu zadań, a rodzicielska frustracja tylko wzrasta. Jak nakłonić dziecko, aby zrobiło to, o co je prosimy? Przedstawimy metody zachęcające do współpracy oraz metody wspierające samodzielność dziecka.

Milena Bigoszewska o sobie: w bibliotece realizuję praktyki w ramach studiów magisterskich na kierunku pedagogika na Uniwersytecie Warszawskim.
Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w obszarze koordynacji projektów edukacyjnych, zarówno w NGO jaki i sektorze prywatnym. Po ukończeniu studiów chciałabym wspierać rodziny w ich prawidłowym funkcjonowaniu oraz w procesie wychowawczym. Jestem ciekawa świata, uwielbiam podróże szczególnie te w głąb siebie i ludzi. Kocham mazury, spacery po lesie a obecnie realizuje się w roli mamy.

Obowiązują zapisy: odolanka@bpwola.waw.pl.

Data

17 czerwca 2024 // poniedziałek

Czas

17:30 - 18:30

Koszt

Bezpłatny

Lokalizacja

Ordona
J.K. Ordona 12f, Warszawa, Polska

Organizator

Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 83 Odolanka
Telefon
22 855 12 61
Email
odolanka@bpwola.waw.pl
Skip to content