Jordania. Gdy droga jest celem.

Minionej zimy kupiłam bilet w jedną stronę do Jordanii. Jedynym planem jaki miałam było pojechanie do Petry. Nie spodziewałam się, że w ciągu tej podróży kilkakrotnie będę tam wracać, spać w jaskiniach, poznawać miejscową społeczność, karmić zwierzęta i… wędrować ze swoją osiołką. Siedemdziesiąt backpackerskich dni w Jordanii, mnóstwo przygód, wolontariat na najpiękniejszej pustyni świata, wędrówki przez góry i wąwozy, poznawanie bliżej Beduinów i spełnianie marzeń.

Po powrocie – jak możecie się domyślać – tęskniłam za tym innym światem, za ludźmi, którzy stali się jak rodzina i za swoją osiołką. No i… poleciałam ponownie na początku grudnia. Tym razem w Jordanii spędziłam 1,5 miesiąca.

Opowiem Wam o solo wyprawach po Jordanii, o niezwykłych przygodach i zachwycających miejscach, a także o kolejnej planowanej wiosną wyprawie, na którą tym razem będziecie mogli dołączyć!

Swoją opowieść zilustruję pięknymi zdjęciami. Więc zapewniam, że – choćby dla nich – warto przyjść na tą prezentację.

 

Jolanta Suszko-Adamczewska -fotografka, podróżniczka i instruktorka jogi. Prowadzi warsztaty fotograficzne, prezentacje podróżnicze, wyjazdy z jogą. Pisze dla Magazynu Kontynenty. Kilkakrotnie gościła w Radio Czwórka.

https://jsadamczewska.com/

Data

12 marca 2024 // wtorek

Czas

18:00

Koszt

Bezpłatne

Lokalizacja

Bielskiego
Bielskiego 3, Warszawa, Polska

Organizator

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 51
Telefon
22 837 04 92
Email
w51@bpwola.waw.pl
Skip to content