Historie tańcem opowiedziane…

Zapraszamy na egzotyczne i niecodzienne wydarzenie – pokaz tradycyjnych tańców indonezyjskich. Nieodłącznie związanych ze zwyczajami, rytuałami, religią i mistycyzmem każdego regionu Indonezji. Kulturowo będących pod wpływem sztuki indyjskiej, arabskiej czy malajskiej. Każdy taniec to opowieść o ludziach, wydarzeniach, zwierzętach. Ukazuje grację, wewnętrzne piękno i szlachetność. Odkrywa przed widzem  sposób myślenia, odczuwania i rozumienia świata.

Wystapią:

Rizki Ramdhani – indonezyjski tancerz urodzony w Bandungu w zachodniej Jawie. Uczy tańca w studiu „Sekar Pakuan” w Bandungu i w Paryżu, gdzie mieszka i pracuje od 18 lat.  W Europie tańczył już w kilku krajach, m.in. we Francji, Belgii, Niemczech, Szwajcarii, i Polsce, w ramach programów kulturalnych.

Lola Pechler – Indonezyjska tancerka urodzona w Surabayi, we wschodniej Jawie. Promuje tradycyjne tańce indonezyjskie m.in. we Francji, Szwajcarii, Belgii, i Niemczech. Członkini grupy Sekar Jagat Indonesia, popularyzującej j kulturę indonezyjską we Francji. Mieszka i pracuje w Paryżu od 30 lat.

Data

17 maja 2018 // czwartek

Czas

17:30

Koszt

Bezpłatne

Lokalizacja

Młynarska
Młynarska 35A, Warszawa, Polska
Kategoria

Organizator

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 14
Telefon
22 632 09 86
Email
w14@bpwola.waw.pl