171589
Movie
DVD
In basket
Mumia / reżyseria Alex Kurtzman ; scenariusz Christopher McQuarrie, David Koepp, Dylan Kussman. - Wrocław : Filmostrada, copyright 2017. - 1 dysk optyczny (DVD) (106 min) : dźwiękowy, kolorowy ; 12 cm. + książka : 22 strony : kolorowe ilustracje ; 20 cm.
Film na płycie DVD. Mumia starożytnej księżniczki, której przemocą odebrano władzę i pochowano w grobowcu na środku pustyni, powraca do życia w naszych czasach. Narastające przez tysiąclecia zło budzi grozę nie do ogarnięcia przez człowieka. Od piasków Bliskiego Wschodu po współczesny Londyn Mumia zadziwia, przeraża i pobudza wyobraźnię.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. V (1 egz.)
Odolanka - jedn. nieewid.
No availability information: sygn. V
Notes:
General note
Opis z etykiety płyty i opakowania.
Na płycie znajduje się materiał dodatkowy : sceny usunięte i rozszerzone, osadzone w realności, bez grawitacji: jak nakręcić katastrofę samolotu? spotkanie z Ahmanet, Cruise w akcji, przemiana Jekylla w Hyde'a, zaplanowany chaos, Nick Norton szuka duszy, przebudzenie Ahmanet - animacja, komentarz reżysera i producenta Alexa Kurtzmana i aktorów: Sofii Boutelli, Annabelle Wallis oraz Jake'a Johnsona.
Creation/production credits note
muzyka Brian Tyler ; zdjęcia Ben Seresin.
Participant or performer note
Tom Cruise, Annabelle Wallis, Sofia Boutella [et al.].
System details note
Dźwięk: Dolby Digital 5.1, obraz 16:9, płyta jednostronna, jednowarstwowa.
Language note
Ścieżka dźwiękowa w języku angielskim, czeskim, węgierskim, rosyjskim, napisy w języku polskim, angielskim, bługarskim, chorwackim, czeskim, estońskim, greckim, węgierskim, łotewskim, litewskim, rumuńskim, słoeweńskim, rosyjskim, lektor polski.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again