Każdy na Woli – świadomy, bezpieczny, gotowy. Jak się przygotować na sytuację trudną lub kryzysową. Spotkanie edukacyjne
Wielu mieszkańców szuka wiedzy o tym, jak przygotować się na różnego rodzaju sytuacje kryzysowe, takie jak brak prądu, wody, jedzenia, pożar czy inne zagrożenia - dlatego zapraszamy na cykl bezpłatnych spotkań edukacyjnych i szkoleń w ramach programu „Każdy na Woli – świadomy, bezpieczny, gotowy”.
Spotkania wspierają mieszkanki i mieszkańców w zdobywaniu praktycznej wiedzy i umiejętności potrzebnych w sytuacjach trudnych i kryzysowych.
Wstęp na spotkania edukacyjne jest wolny.
Więcej informacji i harmonogram spotkań dostępne są na stronie:
https://wola.um.warszawa.pl/-/kazdy-na-woli-swiadomy-bezpieczny-i-gotowy-zapraszamy-na-spotkania-i-szkolenia
Organizator: Urząd m.st. Warszawy oraz Stowarzyszenie Ochotnicza Obrona Cywilna Rzeczypospolitej Polskiej


Wszystkie daty:
- 11 październik 11:00 - 14:00
Powered by iCagenda
