Budżet obywatelski to program, dzięki któremu mieszkańcy Warszawy współdecydują o tym, na co zostanie przeznaczona część miejskiego budżetu. Każdy może zgłosić własny pomysł, a następnie zagłosować na projekty, które powinny zostać zrealizowane w najbliższej okolicy, dzielnicy lub całym mieście. Nie trzeba być pełnoletnim ani zameldowanym w Warszawie.

Głosowanie trwa od 1 do 15 czerwca.

Swój głos można oddać na stronie bo.um.warszawa.pl, w urzędzie dzielnicy oraz w każdej wolskiej placówce bibliotecznej.

Zachęcamy do udziału i oddania głosu!

 

* O bibliotecznych projektach możesz przeczytać więcej na naszej stronie Budżet Obywatelski 2027.