Wyniki ankiety badającej potrzeby osób korzystających z zasobów Biblioteki
Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w ankiecie badającej potrzeby osób korzystających z zasobów Biblioteki.
Wasze odpowiedzi, opinie i sugestie są dla nas bardzo cenne i pomogą nam lepiej planować przyszłe działania oraz rozwijać ofertę Biblioteki.
Ankieta została przygotowana w ramach projektu „Włącznik” realizowanego przez III Czytelnię Naukową im. Ludwiki Wawelberg.
