18 maj startuje nabór wniosków do tegorocznej Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej.

W filii przy ul. M. Bielskiego 3 odbyło się spotkanie sieciujące dotyczące nagrody. Prelegentka Hanna Sabat opowiedziała przybyłym o swoim projekcie, za który otrzymała rzeczoną nagrodę. 

Jeśli działasz w Warszawie w obszarze szeroko rozumianej edukacji kulturalnej i jesteś zainteresowany/a składaniem wniosku - zachęcamy do kontaktu z naszą koordynatorką Joanną Klikowicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Do nagrody swoje projekty mogą zgłaszać zarówno osoby działające oddolnie (w sposób niesformalizowany), jak i reprezentujące instytucje kultury/oświaty.