Kody do serwisu Ibuk Libra dostępne on-line

Wiemy, że wielu z naszych Czytelników bardzo brakuje możliwości wypożyczania książek. Wśród nich jest także wiele osób, które korzystały z naszej Czytelni podczas pisania prac licencjackich, magisterskich czy doktoranckich.  Zachęcamy wszystkich do skorzystania z serwisu Ibuk Libra, do którego dostęp można teraz uzyskać drogą mailową.

Na platformie Ibuk Libra znajdują się bogate zasoby literatury naukowej i popularnonaukowej z różnych dziedzin, literatura piękna, publikacje historyczne oraz książki dla dzieci i młodzieży. Z nich wszystkich można korzystać bez wychodzenia z domu.

Aby otrzymać bezpłatny kod dostępu do serwisu Ibuk Libra, wystarczy wysłać maila z numerem karty Czytelnika i jego imieniem oraz nazwiskiem na adres instruktor@bpwola.waw.plkoniecznie z adresu, który zarejestrowany jest przy koncie czytelniczym właściciela karty. Czas oczekiwania na odpowiedź to maksymalnie 2-3 dni.

Mamy też informację do wszystkich osób, które już wcześniej otrzymały kody do Ibuk Libry. Kody te są automatycznie przedłużone aż do 2021 roku.

Skip to content