Bezpłatne warsztaty aktorskie

Marzycie o aktorstwie, ale nie wiecie, od czego zacząć? Myślicie o egzaminach do szkół aktorskich, ale nie macie pojęcia, jak one wyglądają? A może po prostu chcecie spróbować swoich sił w zadaniach aktorskich? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, mamy dla Was wspaniałą propozycję – warsztaty aktorskie prowadzone przez dyplomowanych aktorów.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku 16-25 lat. Poprowadzą je przedstawiciele grupy Actualize Dreams Art Kinga Suchan – aktorka, lektorka, absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie związana od 2014 roku z Teatrem Dramatycznym oraz Piotr Jęczara – absolwent wydziału aktorskiego Szkoły Filmowej im. Leona Shillera w Łodzi, aktor grający w serialach (m.in. „Barwy Szczęścia”, „Na Wspólnej”, “O mnie się nie martw”) i instruktor zajęć teatralnych.

Podczas dwugodzinnych warsztatów w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 73 przy ul. Żytniej 64 będziemy pracować z tekstem – uczyć się interpretacji, ekspresji słowa, ćwiczyć emisję głosu i rozgrzewkę przed występami publicznymi. Zagramy też krótkie etiudy aktorskie, na których zaprezentujemy zdobyte umiejętności.

Nie jest potrzebne żadne przygotowanie, ani znajomość tekstu. Przyda się natomiast pozytywne nastawienie i chęć zdobycia nowych umiejętności.

Warsztaty odbędą się 26 lutego w godzinach 17:00-19:00

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy: promocja@bpwola.waw.pl

Link do wydarzenia na FB

Skip to content